Masz doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem Call Center? Wiesz jak zmotywować pracownika? Cieszy Cię obserwowanie rozwoju innych osób? Dołącz do nas i zostań TEAM LEADEREM! AAA Auto to lider w sprzedaży samochodów używanych w Europie Wschodniej. A my? Jesteśmy młodym zespołem w którym najważniejszą rolę w pracy odgrywa atmosfera - nie dla nas klimat korpo, chodzenie w garniturach, grobowe nastroje. Dla nas ważne jest, aby pracowało się dobrze, stale dbamy o rozwój naszej ekipy. Pracownicy naszego call center są źródłem talentów dla kadry managerskiej w naszej firmie.

Twój zakres obowiązków:

  • Praca z zespołem 8 – 10 osobowym
  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych
  • Motywowanie, rozwój kompetencji i zarządzanie zespołem
  • Współpracę z trenerem Call Center
  • Współtworzenie dobrej atmosfery pracy i aktywne uczestnictwo w tworzeniu procedur naszego Call Center

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zaplecze międzynarodowej firmy
  • Praca w biurze w centrum Łodzi, w towarzystwie młodej, uśmiechniętej ekipy pracowników
  • Kartę Multisport oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Zniżki na zakup produktów i usług firmy (samochód, ubezpieczenie, finansowanie samochodu)
  • Jasną ścieżkę rozwoju - jeśli chcesz się rozwijać, to idealne miejsce dla Ciebie!
  • Po okresie próbnym oferujemy również bonus rekomendacyjny za polecenie znajomych do pracy u nas - bonus w wysokości nawet do 1800 zł.

Nasze wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - jesteśmy otwarci na nowe pomysły i świeże spojrzenie, które wniesiesz do nas!
  • min.1 rok doświadczenia w pracy z klientem "na telefonie" - dobrze, żebyś znał/a codzienność naszych telefonistów :)
  • zdolności organizacyjnych, umiejętności pracy pod presją czasu
  • kreatywnego podejścia do wyzwań i wysoko rozwiniętych umiejętności miękkich
  • umiejętności dostosowania pracy do zmieniających się oczekiwań biznesowych
Jeśli uważasz, że nie posiadasz wszystkich danych umiejętności ale cechujesz się charyzmą oraz chęcią rozwoju, zaaplikuj! Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.